អ្នកឈ្នះនឹងត្រូវបានប្រកាសជ័យលាភីក្នុងកម្មវិធីពានរង្វាន់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថលនៅថ្ងៃ ១៤-១៥ ខែតុលា នៅ Amsterdam ប្រទេសហូឡង់
អ៊ិច្សតុន, រដ្ឋហ្វីឡាដេហ្វី. – ថ្ងៃទី១៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ – ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems, Incorporated ដែលជាក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មចុះបញ្ជីភាគហ៊ុនក្នុងផ្សារហ៊ុន Nasdaq: BSY ដែលសកម្មភាពអាជីវកម្មចម្បងផ្តោតលើការផលិតកម្មវិធីសូហ្វវែរវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ បានប្រកាសស្វែងរកបេក្ខភាពសម្រាប់ម្ចាស់ពានរង្វាន់ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ នៃអនាគតហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថល (Going Digital Awards)។ កម្មវិធីលំដាប់អន្តរជាតិដ៏ល្បីមួយនេះត្រូវទទួលស្គាល់ជាកម្មវិធីជឿនលឿនផ្នែកឌីជីថលដ៏ល្អបំផុតក្នុងដំណើរការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិលើការងារឬគម្រោងសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន។ គណៈវិនិច្ឆ័យឯករាជ្យ ដែលសុទ្ធសឹងជាអ្នកដឹកនាំប្រកបដោយទស្សនៈវិស័យ និងអ្នកជំនាញក្នុងវិស័យឌីជីថល នឹងត្រូវតែងតាំងជាចៅក្រមសម្រាប់ការវិនិច្ឆ័យក្នុងដំណើរការជ្រើសរើសនេះ – ពួកគេនឹងជ្រើសរើសអ្នកឈ្នះចេញពីគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធដ៏អស្ចារ្យបំផុតដែលមកពីជុំវិញពិភពលោក។ ថ្ងៃផុតកំណត់សម្រាប់ការជ្រើសរើស គឺនៅថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ខាងមុខនេះ។
អស់រយៈពេលជាង ២០ឆ្នាំ កន្លងមកហើយ ដែលកម្មវិធីពានរង្វាន់ឌីជីថលមួយនេះត្រូវបានការសាទរ និងទទួលស្គាល់ច្រើនជាង ៥.២៥០គម្រោង នៃគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឆ្នើម និងល្បីៗរបស់ពិភពលោក។ កម្មវិធីសកលនេះបានបើកចំហសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់កម្មវិធី Bentley ទាំងអស់ ហើយការជ្រើសរើសត្រូវបានលើកទឹកចិត្តនៅទូទាំងប្រទេសជាច្រើន ដែលគ្របដណ្តប់គ្រប់ទម្រង់ និងគ្រប់ដំណាក់កាលនៃគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ – ចាប់ពីការរចនា ការសាងសង់ រហូតដល់ការងារប្រតិបត្តិការ។
បេក្ខជនចុងក្រោយចំនួន ៣ ក្រុម នឹងត្រូវជ្រើសរើសនៅក្នុងប្រភេទនៃពានរង្វាន់នីមួយៗ ដែលមានសរុប ១២ ប្រភេទនៃពានរង្វាន់។ អ្នកឈ្នះជម្រុះ ៣ក្រុមចុងក្រោយនឹងត្រូវអញ្ជើញចូលរួមក្នុងសន្និសីទ Bentley’s Year in Infrastructure និងកម្មវិធី Going Digital Awards នៅទីក្រុង Amsterdam ថ្ងៃទី ១៤-១៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ជាភ្ញៀវកិត្តិយសរបស់ Bentley។ ជាផ្នែកមួយនៃសន្និសីទនេះ បេក្ខជនដែលជាប់វគ្គជម្រុះចុងក្រោយនឹងត្រូវអញ្ជើញចូលរួមធ្វើដំណើរទៅកាន់កម្មវិធី Year in Infrastructure and Going Digital Awards ដើម្បីបង្ហាញពីគម្រោងរបស់ពួកគេនៅចំពោះមុខគណៈវិនិច្ឆ័យឯករាជ្យនៃដៃគូឧស្សាហកម្ម និងសមាជិកសំខាន់ៗនៃសារព័ត៌មានល្បីៗដែលមកពីគ្រប់ទិសទីជុំវិញពិភពលោក។ បន្ថែមពីលើពានរង្វាន់ដែលត្រូវបានជ្រើសរើស ស្ថាបនិកត្រួសត្រាយផ្លូវរបស់ Bentley សម្រាប់បច្ចេកវិទ្យា ឬវិធីសាស្រ្តការងារថ្មីៗ ក៏នឹងត្រូវផ្តល់កិត្តិយសចូលរួមតាមរយៈគម្រោងដែលតំណាងឱ្យអង្គភាព ឬការងារបុគ្គល់ផ្ទាល់ខ្លួន តាមរយៈភាពច្នៃប្រឌិតចេញពីការប្រើប្រាស់សូហ្វវែរ Bentley ផងដែរ ដែលជាការរួមចំណែកដ៏មានអត្ថន័យចំពោះការរីកចម្រើនក្នុងវិស័យហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ។ អ្នកឈ្នះនឹងត្រូវបានប្រកាសនៅថ្ងៃទី ១៥ ខែតុលា ក្នុងអំឡុងពេលពិធីប្រគល់ពានរង្វាន់ Going Digital ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥។
ប្រភេទពានរង្វាន់ទាំង ១២ នៃ ២០២៥ Going Digital Awards រួមមាន
- ស្ពាន និងផ្លូវរូងក្រោមដី
- ទីក្រុង តំបន់ និងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធគាំទ្រ
- សំណង់
- ផលិតកម្មថាមពល
- ភូគព្ភសាស្រ្ត និងគំរូពិត
- ការគ្រប់គ្រងគម្រោង
- ផ្លូវដែក និងការដឹកជញ្ជូន
- ផ្លូវថ្នល់ និងផ្លូវហាយវេ
- វិស្វកម្មគ្រឿងបង្គុំ
- គំរូសណ្ឋានដី និងការវិភាគ
- ការបញ្ជូន និងការចែកចាយថាមពល
- ទឹកស្អាត និងទឹកកខ្វក់
គម្រោងដែលចូលរួមក្នុងកម្មវិធី Going Digital Awards ក៏នឹងត្រូវបានបង្ហាញនៅក្នុង Infrastructure Yearbook ប្រចាំឆ្នាំរបស់ Bentley ផងដែរ ដែលវានឹងត្រូវបានចែកចាយដល់អ្នកអានជុំវិញពិភពលោក ដែលរួមទាំងស្ថាបនរដ្ឋនៃបណ្តាប្រទេសធំៗ អ្នកមានឥទ្ធិពលក្នុងឧស្សាហកម្ម ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ អ្នកវិភាគឧស្សាហកម្ម និងអ្នកប្រើប្រាស់សូហ្វវែររបស់ Bentley ។
ជាមោទនភាពសម្រាប់ប្រទេសកម្ពុជា កាលពីឆ្នាំ២០២៤ ក៏មានគម្រោងដ៏ធំបានចូលរួមនៅក្នុងវគ្គ 3ក្រុម ជម្រុះចុងក្រោយ សម្រាប់ពានរង្វាន់ផ្លូវ និងថ្នល់ហាយវេរដែរ នោះគឺគម្រោងផ្លូវល្បឿនលឿនភ្នំពេញ-បាវិត ដែលដឹកនាំក្រុមការងារដោយ CRBC។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីកម្មវិធី Going Digital Awards ឆ្នាំ២០២៥ ឬដើម្បីជ្រើសរើសគម្រោង សូមចូលទៅកាន់គេហទំព័រ Going Digital Awards។
រូបភាព៖ អ្នកឈ្នះពានរង្វាន់ Going Digital Awards នៅឆ្នាំ 2024 ចូលរួមថតរូបបង្ហាញពីជ័យជំនៈរបស់ខ្លួន។ ឥឡូវនេះ ការប្រកាសជ្រើសរើសម្ចាស់ពានរង្វាន់សម្រាប់ឆ្នាំ 2025 ចាប់ទទួលចុះឈ្មោះជាផ្លូវការហើយ។ រូបថត Bentley Systems.