ក្រុមហ៊ុន Bentley ប្រកាសជ្រើសរើសបេក្ខភាពប្រកួតប្រជែងពានរង្វាន់ GOING DIGITAL AWARDS IN INFRASTRUCTURE សម្រាប់ឆ្នាំ ២០២៤
លើកកម្ពស់កិត្តិសព្ទគម្រោងរបស់អ្នកទៅកាន់មនុស្សទូទាំងពិភពលោក!
ចាប់ផ្តើមទទួលពាក្យគម្រោងប្រកួតប្រជែង ចាប់ផ្តើមពីពេលនេះ រហូតដល់ថ្ងៃទី ១៥ ខែ មេសា ឆ្នាំ ២០២៤!
ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems ដែលក្រុមហ៊ុនកម្មវិធីសូហ្វវែរសម្រាប់វិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឈានមុខលំដាប់សកល បានប្រកាសបើកទទួលចុះឈ្មោះប្រកួតប្រជែង និងតែងតាំងគម្រោង សម្រាប់ពានរង្វាន់ Going Digital Awards In Infrastructure ឆ្នាំ ២០២៤ ដែលនឹងប្រព្រឹត្តិទៅនៅទីក្រុង Vancouver ប្រទេសកាណាដា។ ពានរង្វាន់ដ៏មានកិត្យានុភាពនេះ នឹងជ្រើសយកគម្រោងណាដែលអនុវត្តបច្ចេកឌីជីថលក្នុងប្រតិបត្តិការរបស់ខ្លួន ក្នុងគោលបំណងលើកកម្ពស់ភាពជឿនលឿនប្រកបដោយភាពច្នៃប្រតិដ្ឋ និងឧត្តមភាពនៃបច្ចេកវិទ្យានៅក្នុងវិស័យសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ។ ក្រុមហ៊ុន Bentley ប្រកាសអញ្ជើញអង្គការនិងស្ថាប័នទាំងអស់នៅទូទាំងពិភពលោក ឱ្យដាក់ស្នើគម្រោងរបស់ខ្លួនមកចូលរួមក្នុងកម្មវិធីប្រកួតប្រជែងនេះ ដើម្បីបង្ហាញពីសមិទ្ធផលរបស់ស្ថាប័នខ្លួនផង និងថែមទាំងបង្ហាញពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ស្ថាប័នក្នុងការជំរុញឧស្សាហកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមរយៈបរិវត្តកម្មឌីជីថលផងដែរ។
2023 Going Digital Awards and Year In Infrastructure in Singapore. Photo: Bentley System
អត្ថប្រយោជន៍នៃការទទួលសិទ្ធិ និងការទទួលស្គាល់
អត្ថប្រយោជន៍ទីមួយ គឺនៅពេលតែងតាំង គម្រោងដែលចូលរួមនីមួយៗ នឹងត្រូវបានផ្តល់កិត្តិយសជាមួយនឹងវិញ្ញាបនបត្រនៃការចូលរួមពីក្រុមហ៊ុន Bentley ដែលជានិមិត្តរូបនៃការលះបង់របស់ស្ថាប័នចំពោះឧត្តមភាពឌីជីថល រួមជាមួយនឹងការទទួលស្គាល់កិត្តិស័ព្ទស្ថាប័នចារទុកនៅក្នុងសៀវភៅហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធប្រចាំឆ្នាំ (Infrastructure Yearbook) ដែលមានការទទួលស្គាល់ជាសាកល។ ការ​ទទួល​ស្គាល់​នេះ​ ដើរ​តួនាទី​ជា​ជំហាន​មួយ​ដើម្បី​ទទួល​បាន​កិត្តិស័ព្ទសម្រាប់ស្ថាប័នផ្ទាល់ និង​ឱកាសផ្សេងៗជាច្រើន​បន្ថែម​ទៀត។
អត្ថប្រយោជន៍មួយទៀត គឺអ្នកជាប់គម្រោងចុងក្រោយដែលត្រូវបានជ្រើសរើស នឹងទទួលបានឱកាសដ៏អស្ចារ្យមួយដើម្បីធ្វើបទបង្ហាញគម្រោងនៃស្ថាប័នខ្លួននៅចំពោះមុខគណៈវិនិច្ឆ័យឆ្នើមៗ និងទស្សនិកជនជាអ្នកជំនាញក្នុងឧស្សាហកម្មសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៅក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ដ៏សំខាន់មួយដែលរៀបចំដោយក្រុមហ៊ុន Bentley ។ ឱកាសធ្វើបទបង្ហាញនេះ មានតម្លៃមិនអាចកាត់ថ្លៃបាន ដោយផ្តល់ជូនបេក្ខជនជាប់វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រចុងក្រោយនូវវេទិកាមួយដើម្បីចែករំលែកដំណោះស្រាយ និងសមិទ្ធិផលប្រកបដោយភាពច្នៃប្រតិដ្ឋរបស់ស្ថាប័នជាមួយដៃគូ និងអ្នកមានឥទ្ធិពលនានានៅក្នុងវិស័យហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ។ លើសពីនេះ បេក្ខភាពចុងក្រោយនឹងទទួលបានពានរង្វាន់មួយ រំលឹកដល់ការរួមចំណែកដ៏ឆ្នើម និងភាពជោគជ័យរបស់ស្ថាប័ន ជាថ្នូរនឹងកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងរបស់ខ្លួនក្នុងការឈានទៅដល់ដំណាក់កាលចុងក្រោយដ៏មានកិត្តិយសនេះ។
រង្វាន់ផ្តាច់មុខសម្រាប់អ្នកឈ្នះពាន
ដំណើរការប្រកួតប្រជែងនេះ បញ្ចប់ជាមួយនឹងរង្វាន់ពិសេសសម្រាប់អ្នកឈ្នះ ដែលនឹងផ្តល់អត្ថប្រយោជន៍ទាំងអស់ជូនដល់បេក្ខជន និងបេក្ខភាពចុងក្រោយនូវទឹកប្រាក់ចំនួន $១000 ពីក្រុមហ៊ុន Bentley ដោយបញ្ជាក់ពីការចូលរួមចំណែកដ៏មានឥទ្ធិពលរបស់ស្ថាប័នចំពោះវិស័យសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងសង្គម។
មិនតែប៉ុណ្ណោះ ពានរង្វាន់នេះ នាំមកនូវការទទួលស្គាល់ជាសាកលតាមរយៈការចេញផ្សាយព័ត៌មាន និងការផ្សព្វផ្សាយតាមប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយនានា ដែលធានាថាគម្រោងដែលឈ្នះពាននេះ មានឈ្មោះបង្ហាញនៅលើការបោះពុម្ពផ្សាយលើវិស័យសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឈានមុខគេទូទាំងពិភពលោក។ ជាងនេះទៅទៀត អ្នកឈ្នះនឹងទទួលបានពានកិត្តិយសជាមួយនឹងពានរង្វាន់ដែលបានរចនាយ៉ាងពិសេស ដែលជានិមិត្តសញ្ញានៃសមិទ្ធផលដែលមិនអាចប្រៀបផ្ទឹមបានរបស់ស្ថាប័នខ្លួននៅក្នុងវិស័យហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ។ នឹងមានការផ្តល់ជូននូវរូបថតដែលផ្តិតដាក់ស៊ុម រំលេចអំពីវត្តមានរបស់អ្នកឈ្នះក្នុងឱកាសដ៏សំខាន់នៃការទទួលយកពានរង្វាន់ ក៏នឹងត្រូវបានផ្តល់ជូនផងដែរ ដែលនឹងក្លាយជាអនុស្សាវរីយ៍យូរអង្វែងនៃភាពជោគជ័យរបស់ស្ថាប័នដែលជាអ្នកឈ្នះចុងក្រោយ។
ក្រុមហ៊ុន Bentley សូមអញ្ជើញអ្នកដែលចាប់អារម្មណ៍អ្នកពាក្យទាំងអស់ ចូលរួម ចាប់យកឱកាសដ៏កម្រនេះ ជាមួយកម្មវិធី 2024 Going Digital Awards in Infrastructure ដែលជាវេទិកាមួយឧទ្ទិសចំពោះភាពច្នៃប្រតិដ្ឋ ឧត្តមភាព និងសមត្ថភាពឌីជីថលទាំងអស់គ្នា។ សូមឱ្យគម្រោងរបស់អ្នកក្លាយជាសញ្ញានៃការបំផុសគំនិតសម្រាប់វិស័យសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធដ៏មានសក្តានុពល ដោយបង្ហាញពីភាពច្នៃប្រតិដ្ឋដ៏គួរចាប់អារម្មណ៍នៃបរិវត្តកម្មឌីជីថលក្នុងការរៀបចំអនាគតនៃវិស័យហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធសម្រាប់ពិភពលោករបស់យើងទាំងអស់គ្នា។
សម្រាប់អ្នកចាប់អារម្មណ៍ដាក់ស្នើគម្រោងប្រកួតប្រជែង សូមចូលទៅកាន់តំណលីង៖ https://www.bentley.com/yii/awards/