Fantastic! Deposit only 5%, and get a dream house immediately in Borey Peng Huoth
Are you looking for a business house that you can buy and move in immediately, but are worried about not having enough money? Now you no longer have to worry, on this special occasion, Borey Peng Huoth offers a more interesting payment policy this July.
Low-interest rate, which makes it impossible for you to buy your dream home, is now no longer a problem because Borey Peng Huoth offers a more special payment policy with only a 5% down payment to enter or do business In your dreams come true, with only 1% down payment per month.
In addition, you can choose to get a loan from a bank that is a partner of Borey Peng Huot for up to 90% of the house price and a loan period of up to 25 years.
It should also be noted that this unprecedented special payment policy is for all types of shops and houses with all projects of Borey Peng Huot, such as the Grand Star Platinum project in the Chbar Ampov district, the project has great potential in the area of 60m road. Along Samdech Techo Blvd. (The Star Diamond), the project along the Second Ring Road (50 meters), The Star Mega Garden, and the project along National Road 6A The Star Monirah.
Borey Peng Huoth Shophouse (Business House) has a modern and flexible style that makes it easy for you to design to meet the needs of both living and doing business at the same time.
You can ask for more information about all kinds of Borey Peng Huot Shophouses at any sales office near you or contact us by calling 98/016/017 596 789 or joining Telegram . Visit the Video