Chip Mong Land has announced the official launch date for sales of a new type of villa in the Grand Phnom Penh City project with a special offer of up to an 8% discount.
The project will launch its new villa for three days from 3-5 July 2020, located on twin streets next to Grand Phnom Penh Golf Club.
The CEO of Chip Mong Land, Oknha Leang Henry, said that the Grand Phnom Penh City will provide cosy homes, a fraternal community and the largest green park in Phnom Penh.
“Grand Phnom Penh City does not only provide you a typical house but also a cosy home. Each home is designed to incorporate a dynamic function to connect family members with nature, greenery, sunshine, fresh air and a harmonious community, ” he said.
To experience the new design and luxury of Grand Phnom Penh City’s new villa, visit Grand Phnom Penh City on the official opening days of 3-5 July 2020. For more information, please contact 061 997 888.