ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems ប្រកាសពីការទិញយក EasyPower®, អ្នកឈានមុខផ្នែកវិស្វកម្មប្រព័ន្ធថាមពល
ដើម្បីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការឱ្យកាន់តែទូលំទូលាយនូវគំរូ និងការវិភាគអគ្គិសនីនៅទូទាំងវដ្តជីវិតនៃហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថលភ្លោះ
ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems បានប្រកាសនៅថ្ងៃនេះថា ខ្លួនបានទិញយកក្រុមហ៊ុន EasyPower ដែលជាអ្នកអភិវឌ្ឍន៍ឈានមុខគេនៃការរចនា និងជាកម្មវិធីឧបករណ៍វិភាគ រួមទាំងកម្មវិធី arc flash solustions សម្រាប់អ្នកជំនាញផ្នែកវិស្វកម្មអគ្គិសនី។ ចាប់តាំងពីការបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 1984 នៅទីក្រុង Portland រដ្ឋ Oregon EasyPower បានរួមបញ្ចូលគ្នានូវការបង្កើតគំរូ និងការវិភាគដែលមានមូលដ្ឋានលើក្រាហ្វិក ដើម្បីធ្វើឱ្យការដោះស្រាយបញ្ហាវិស្វកម្មអគ្គិសនីដ៏ស្មុគស្មាញដែលមិនធ្លាប់មាន កាន់តែងាយស្រួល និងអាចចូលដំណើរការបាន។ ផលិតផល EasyPower ត្រូវបានប្រើជាចម្បងសម្រាប់ការរចនា ការវិភាគ និងការត្រួតពិនិត្យប្រព័ន្ធចែកចាយថាមពលដែលបម្រើដល់កន្លែងឧស្សាហកម្ម និងពាណិជ្ជកម្ម ដើម្បីធានាសុវត្ថិភាព ដោយភាពជឿជាក់ និងអនុលោមតាមគោលការណ៍ច្បាប់។
ការទិញយក EasyPower របស់ក្រុមហ៊ុន Bentley គឺដើម្បីពង្រីកសមាហរណកម្ម និងនិរន្តរកម្មនៃការរចនា និងការវិភាគប្រព័ន្ធថាមពលសម្រាប់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថលភ្លោះគ្រប់ប្រភេទ ដែលវានឹងបើកទូលាយចំណេះដឹងនៅក្នុងវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ។ ជាមួយនឹងកំណើនថាមពលអគ្គិសនីនៅពេលអនាគត និងខុសៗគ្នា ជាមួយនឹងការបែងចែកថាមពលយ៉ាងទូលំទូលាយនៅលើផ្នែកទាំងពីរដោយគិតជា “រង្វាស់ម៉ែត្រ” ដែលគ្រប់សំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធទាំងអស់នឹងទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ – ក្នុងការអនុវត្ត សេដ្ឋកិច្ច សុវត្ថិភាព និងភាពធន់ – តាមរយៈគំរូសប្បនិម្មិត និងការវាយតម្លៃលក្ខខណ្ឌចែកចាយថាមពល និងការរចនាគម្រោង និងវដ្តជីវិតប្រតិបត្តិរបស់គេ។ ជារួម សម្រាប់អាទិភាពនៃប្រព័ន្ធ Bentley នឹងរួមបញ្ចូលកម្មវិធី EasyPower សម្រាប់លំដាប់លំដោយការងារឌីជីថល ជាមួយនឹងកម្មវិធី OpenBuildings, OpenFlows, OpenPlant, OpenRail និង Bentley Raceway និងកម្មវិធីគ្រប់គ្រងខ្សែកាប។
លោក Greg Bentley ជានាយកប្រតិបត្តិ Bentley System បាននិយាយថា “គ្រប់គម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងសំណង់ទាំងអស់សុទ្ធតែមានប្រព័ន្ធចែកចាយថាមពល ដែលត្រូវបានវិភាគជាប្រចាំដោយប្រើកម្មវិធីដ៏ស្មុគស្មាញដែលវាចាំបាច់ត្រូវបានផ្តាច់ចេញពី 3D/4D BIM និងលំដាប់លំដោយការងារឌីជីថលភ្លោះ។ តាមរយៈការបញ្ចូលគ្នានៃកម្មវិធី EasyPower នៅក្នុង ទម្រង់នៃការរចនា និងគំរូដោយមិនត្រូវការក្រដាស់ស្នាម និងស្ថិតនៅក្នុងវេទិកា iTwin របស់យើង ដែលវាអាចជួយឱ្យប្រព័ន្ធចែកចាយថាមពលដល់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឱ្យកាន់តែងាយស្រួលនិងសម្របខ្លួនទៅនឹងតម្រូវការថ្មីៗសម្រាប់និរន្តរភាព និងភាពធន់ ខណៈពេលដែលធ្វើឱ្យការធានាសុវត្ថិភាពអគ្គិសនីកាន់តែទូលំទូលាយ អាចដំណើរការបាន និងរក្សាធម្មជាតិបៃតង។”
នាយកប្រតិបត្តិក្រុមហ៊ុន EasyPower លោក Kevin Bates បាននិយាយថា “យើងរីករាយដែលបានចូលរួមជាមួយក្រុមហ៊ុន Bentley Systems នៅចំណុចនៃការបំលែងថាមពលអគ្គិសនីនៅក្នុងគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងនៅក្នុងប្រព័ន្ធឌីជីថលភ្លោះ។ អស់រយៈពេលជិត 40 ឆ្នាំមកហើយ EasyPower បានសម្រួលបញ្ហាវិស្វកម្មអគ្គិសនីដ៏ស្មុគស្មាញ និងជួយអតិថិជនរបស់យើងក្នុងការបំពេញការងារដោយទំនុកចិត្ត។ គោលបំណងរបស់យើងគឺដើម្បីធ្វើឱ្យអគ្គិសនីប្រើប្រាស់បានកាន់តែងាយស្រួល ជឿជាក់ជាងមុន និងមានសុវត្ថិភាពក្នុងការប្រើប្រាស់។
ការទិញយក EasyPower ក៏បានចាប់ផ្តើមជាមួយការរួមបញ្ចូលសហសេវិកជំនាញចំនួន 45 នាក់នៅក្នុងទឹកដីសហរដ្ឋអាមេរិកផងដែរ។
ឥឡូវនេះ Bentley System អាចពង្រីកការឈានដល់ការរចនា និងគ្រប់គ្រងថាមពលអគ្គិសនីតាមរយៈ EasyPower កាន់តែច្រើនឡើងជុំវិញពិភពលោក ដោយឆ្លងកាត់ចូលទៅក្នុងវិស័យសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងឆ្លងកាត់វដ្តជីវិតនៃឌីជីថលភ្លោះ!”។
ព័ត៌មានបន្ថែម សូមចូលទៅកាន់ www.easypower.com.
រូបភាពបង្ហាញអំពីប្រព័ន្ធអគ្គិសនីជាលក្ខណៈឌីជីថលរបស់អ្នកប្រើប្រាស់នៃកម្មវិធី EasyPower ដែលអាចរចនា វិភាគ និងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការបែងចែកប្រព័ន្ធថាមពល។ រូបភាពរបស់ Bentley System