Bentley Systems ប្រកាសតែងតាំង លោក Allen Li អ្នកគ្រប់គ្រងទូទៅប្រចាំប្រទេសចិន
លោក Allen Li គឺជា​នាយក​ប្រតិបត្តិនៅ​ប្រធាន​ផ្នែក​សូហ្វវែរ​សហគ្រាស SAP ​ជា​យូរ​មក​ហើយ​ រួម​ទាំង​ជា​ប្រធាន​ផ្នែក​ប្រតិបត្តិ​នៅ​ប្រទេស​ចិន។ គាត់បានទទួលសញ្ញាប័ត្របរិញ្ញាបត្រផ្នែកវិស្វកម្ម និងអនុបណ្ឌិតផ្នែកគ្រប់គ្រងបច្ចេកវិទ្យានៅវិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យា Harbin ហើយបន្ទាប់មកបានទទួលសញ្ញាបត្រ Executive MBA ពីសាកលវិទ្យាល័យ Mannheim Business School ។ ឥឡូវនេះ លោក Allen Li ត្រូវបានតែងតាំងឱ្យកាន់តួនាទីថ្មីនៃអ្នកគ្រប់គ្រងទូទៅនៃប្រទេសចិន ដោយទទួលបន្ទុកជាអ្នករាយការណ៍ទៅប្រធានផ្នែកចំណូល Brock Ballard នៃក្រុមហ៊ុន Bentley System។ នោះបើតាមការប្រកាសរបស់ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems ដែលជាក្រុមហ៊ុនសូហ្វវែរវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ កាលពីថ្ងៃទី 6 មិថុនា 2023។
ខណៈពេលដែលក្រុមហ៊ុន Bentley បានរៀបចំនូវកម្មវិធីសិក្សាវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៅក្នុងវិទ្យាស្ថានសិក្សា និងស្រាវជ្រាវធំៗនានា ដោយបង្កើតឱ្យមាននូវម្ចាស់ក្រុមហ៊ុនគ្រប់គ្រងដាច់ដោយឡែក។ គោលបំណងរបស់ក្រុមហ៊ុនគឺស្វែងរកឱកាសរីកចម្រើន និងមានភាពរឹងក្នុងកម្មវិធី software platform និងចែកចាយដោយក្រុមហ៊ុនរបស់ចិន។ លោក Allen Li គឺទទួលខុសត្រូវពីការចាប់ផ្តើមរហូតដល់អ្នកប្រើប្រាស់ចុងក្រោយនូវគ្រប់កម្មវិធី software ទាំងអស់របស់ក្រុមហ៊ុន Bentley នៅក្នុងប្រទេសចិន រួមទាំងការបណ្តាក់ទុនរួមគ្នានាពេលថ្មីៗនេះ ដើម្បីផ្តល់ជូននូវផលិតផលក្នុងស្រុករបស់ប្រទេសចិនដែលប្រើប្រាស់បច្ចេកវិទ្យា Bentley ប្រកបដោយសក្តានុពល។
លោក Nicholas Cumins ប្រធានផ្នែកប្រតិបត្តិរបស់ក្រុមហ៊ុន Bentley System បាននិយាយថា “ប្រទេសចិនគឺជាកន្លែងតែមួយគត់នៅក្នុងពិភពលោកសម្រាប់ការរីកចម្រើនផ្នែកឌីជីថល សម្រាប់គម្រោងវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធធំៗ និងជាកន្លែងដែលសក្តិសមបំផុតសម្រាប់វិធីសាស្រ្តតែមួយគត់នៃយុទ្ធសាស្រ្តទីផ្សារទៅកាន់ទីផ្សារ។ យើងស្វាគមន៍លោក Allen Li ជាអ្នកគ្រប់គ្រងទូទៅ ជាមួយតួនាទីថ្មីនៅក្នុងក្រុមហ៊ុន Bentley System។ បទពិសោធន៍របស់គាត់ដែលឈានមុខគេក្នុងការផ្តួចផ្តើមគំនិតដើម្បី “រៀបចំជាតំបន់” សម្រាប់ក្រុមហ៊ុន Software ទាំងឡាយនៅក្នុងប្រទេសចិន ដែលជាយុទ្ធសាស្រ្តអាទិភាពឆ្ពោះទៅមុខរបស់ Bentley នៅទីនោះ។
Allen Li បាននិយាយថា “ខ្ញុំមានការចាប់អារម្មណ៍យ៉ាងខ្លាំងការរីកចម្រើន និងភាពរឹងមាំនៃទីផ្សារផលិតផលរបស់ Bentley និងភាពនាំមុខផ្នែកបច្ចេកវិទ្យាសម្រាប់វិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនៅក្នុងប្រទេសចិនរហូតមកដល់បច្ចុប្បន្ន ហើយយើងពិតជារំភើបណាស់ដែលមានឱកាសដើម្បីដឹកនាំជាមួយក្រុមហ៊ុន Bentley សម្រាប់ជំហាន បន្តនៃការរីកចម្រើន ដោយប្រើប្រាស់ធនធានក្នុងស្រុក និងដៃគូនៅក្នុងប្រទេសចិនសម្រាប់ប្រទេសចិន។”