វីឡាលើអាកាសដំបូងបង្អស់នឹងមានវត្តមាននៅតាមដងទន្លេមេគង្គក្បែរកោះពេជ្រ ឆាប់ៗនេះ
គម្រោង MORGAN ENMAISON GOLDEN SKY ដែលជាគម្រោងវីឡាលើអាកាសលំដាប់ថ្នាក់ពិភពលោកដំបូងគេបង្អស់នៅតំបន់ដងទន្លេមេគង្គ នឹងលេចចេញរូបរាងនាពេលឆាប់ៗនេះ។
គម្រោងនេះ មានទីតាំងស្ថិតនៅជាន់ខាងលើ នៃអាគារទី១ នៃក្រុមហ៊ុន MORGAN ENMAISON ដែលមានកំពស់រហូតដល់ ២១៨ ម៉ែត្រ និងមានត្រឹមតែ ៧០ យូណីតប៉ុណ្ណោះ ពោលគឺសម្រាប់បុគ្គលដែលចង់បានគុណភាពជីវិតលំដាប់ខ្ពស់។
តំបន់អគារ GOLDEN SKY នេះ ជាវីឡា ២ជាន់ដ៏ប្រណីត មានទំហំប្រហែល ៣០០-៧៥០ ម៉ែត្រការ៉េ មានបន្ទប់គេង៣ ទៅ៧ បន្ទប់ ជាពិសេសមានទេសភាពព័ទ្ធជុំវិញដោយទន្លេមេគង្គ៣៦០ ដឺក្រេវីឡា ដោយសមស្របនឹងតម្រូវការរស់នៅ របស់អ្នកទិញផ្ទះលំដាប់ថ្នាក់ខ្ពស់ ។
គម្រោងនេះ ជាប្រភេទលំនៅដ្ឋានឆ្លាតវៃ ដែលរួមបញ្ចូលទៅដោយបច្ចេកវិជ្ជាទំនើប និងមានចំណតឧទ្ធម្ភាគចក្រ កំពង់ផែ អាងហែលទឹកលើអាកាស SKY BAR ក្លឹប បន្ទប់ទទួលភ្ញៀវមានច្រកចូលដ៏ប្រណិត ជណ្តើរយន្តឯកជន ទៅកាន់បន្ទប់ដោយ ផ្ទាល់ និងសេវាកម្មបំរើ ២៤ ម៉ោងផងដែរ។