បុរីប៉េងហួតនឹងបើកផ្សារទំនើបនៅឆ្នាំ ២០១៩
នៅក្នុងការផ្លាស់ប្តូរពីការការវិនិយោគជាទូទៅរបស់ខ្លួនទៅលើអគារលំនៅឋានតែមួយមុខនោះ ក្រុមហ៊ុននេះនឹងធ្វើការបញ្ចូលមជ្ឈមណ្ឌលលក់រាយ Diamond Plaza ទៅជាគម្រោងប្រើប្រាស់ចម្រុះថ្មីមួយឈ្មោះថា The Star Diamond។ អគារផ្សារទំនើបកម្ពស់ពីរជាន់ដែលមានទីតាំងស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ទំហំ ២.៤ ហិកតា ក្នុងសង្កាត់ចាក់អង្រេរក្រោម រាជធានីភ្នំពេញនេះ នឹងដាក់រួមបញ្ចូលទីតាំងខាងក្រៅ ហើយបង្កើតជាហាងលក់ទំនិញ ភោជនីយដ្ឋាន និងរោងភាពយន្ត។
យោងតាមអ្នកឈ្នះពានរង្វាន់អចលនទ្រព្យកម្ពុជាជាច្រើននេះ ក្រុមហ៊ុនបាននាំយកក្រុមហ៊ុនសិង្ហបុរីមួយដើម្បីគ្រប់គ្រងការរចនាផ្ទៃខាងក្នុងនៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ទាំងមូល។ ការសាងសង់នៃគម្រោងនេះត្រូវបានរំពឹងថានឹងចាប់ផ្តើមនៅខែវិច្ឆិកា ហើយផ្សារទំនើបនឹងបើកដំណើរការនៅឆ្នាំ ២០១៩។