ផ្សារធំបំផុតក្នុងខេត្តសៀមរាបនឹងបើកក្នុងឆ្នាំ ២០១៨
ផ្សារទំនើប និងមជ្ឈមណ្ឌលកម្សាន្តធំជាងគេនៅខេត្តសៀមរាបគ្រោងនឹងបើកដំណើរការនៅលើផ្ទៃដី ១ហិកតា នៅកណ្តាលទីក្រុងនៅឆ្នាំ ២០១៨។
Heritage Walk គឺជាការអភិវឌ្ឍអគារច្រើនជាន់ទំហំ ៤០ពាន់ម៉ែត្រការ៉េ មានទីតាំងស្ថិតនៅលើផ្លូវជាតិលេខ ៦ ដែលនឹងមានហាងលក់រាយនៅខាងក្នុង និងខាងក្រៅវាលចំនួន១០០ហាង ភោជនីយដ្ឋាន ហាងកាហ្វេ និងរោងភាពយន្ត។ កន្លែងនេះត្រូវបានគេរំពឹងថានឹងក្លាយទៅជាកន្លែងទេសចរណ៍ដ៏ពេញនិយមសម្រាប់អ្នកទេសចរណ៍ក្នុងស្រុក និងអន្តរជាតិ។
លោក ឈាង សុភ័ក្រ ក្រុមប្រឹក្សាភិបាលនៃក្រុមហ៊ុន Emerald Plus Property Management Service ដែលជាក្រុមហ៊ុនក្នុងស្រុកគ្រប់គ្រងកន្លែងនេះ បានប្រកាសកាលពីដើមខែតុលាថា គម្រោងនេះបានបញ្ចប់ ៨០ភាគរយហើយ ហើយនឹងបើកសម្ពោធនៅខែមេសា ឆ្នាំ២០១៨ បន្ទាប់ពីបើកដំណើរការនៅខែកុម្ភៈ។