គម្រោង The Bridge បានបញ្ចប់ការសាងសង់ជាន់ខ្ពស់បំផុតរបស់ខ្លួន
គម្រោងអភិវឌ្ឍរបស់ក្រុមហ៊ុន Oxley-WorldBridge គឺ The Bridge បានសាងសង់ ដល់ជាន់ខ្ពស់បំផុតរបស់ខ្លួនមុនពេលកំណត់នៅចុងឆ្នាំ ២០១៦ ជាមួយនឹងពិធី អបអរសាទរដ៏អធិកអធមមួយ។
បន្ទាប់ពីចាប់ផ្តើមការសាងសង់ក្នុងឆ្នាំ ២០១៤ គម្រោងអគារភ្លោះដែលមានតម្លៃ ៣០០លានដុល្លារ បច្ចុប្បន្នមានចំនួន ៤៥ជាន់ និងកម្ពស់ ១៦០ម៉ែត្រ ស្ថិតនៅច្រាំងទន្លេចតុមុខនៃទីប្រជុំជនក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញ។
នៅពេលបញ្ចប់ The Bridge នឹងមានទៅដោយខុនដូទំនើបៗ ទីកន្លែង ការិយាល័យកំរិត A ជាមួយនិងផ្សារទំនើប។ យោងទៅតាមប្រសាសន៍របស់ លោកឧកញ៉ា សៀ រិទ្ធី អគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន WorldBridge, បានឲ្យដឹងថា ខុនដូទាំង ៧៤៦យូនីត បានលក់អស់ ហើយនឹងប្រគល់ជូនម្ចាស់នៅក្នុងឆ្នាំ ២០១៨។
គូសបញ្ជាក់ផងដែរថា គម្រោងនេះជាការអភិវឌ្ឍរួមរវាងក្រុមហ៊ុន Oxley Holdings និង ក្រុមហ៊ុន Worldbridge Land ហើយសាងសង់ដោយក្រុមហ៊ុន Sino Great Wall របស់ប្រទេសចិន៕