ឱកាសចំណេញសម្រាប់គម្រោងថ្មីរបស់បុរី ប៉េង ហួត សល់តែប៉ុន្មានថ្ងៃទៀតប៉ុណ្ណោះ!
កាលពីកន្លងទៅថ្មីនេះៗ បុរី ប៉េង ហួត បានធ្វើការបើកសម្ពោធការលក់ជាផ្លូវការនូវគម្រោងដ៏ថ្មី សន្លាង ដឹស្តា ផ្លាទីនីម អេកូ ប៉ូលី និងការបើកទស្សនាផ្ទះគំរូម៉ូដថ្មី ដោយទទួលបានការគាំទ្រពីអតិថិជនយ៉ាងច្រើនកុះករ។
ប្រូម៉ូសិននៃការបើកលក់គម្រោង ដឹស្តា ផ្លាទីនីម អេកូ ប៉ូលី នេះអតិថិជនដែលទិញផ្ទះនឹងទទួលបានការផ្ដល់ជូនដ៏​ចំណេញដូចជា៖
✨ទិញផ្ទះទទួលបានខុនដូ ១Unit ភ្លាមៗ
✨ទទួលបានឡានអាគុយសេរីចុងក្រោយគេមួយគ្រឿងភ្លាមៗ
✨ប័ណ្ណទឹកប្រាក់សម្រាប់តុបតែងផ្ទះតម្លៃរហូតដល់ ៥០០០ដុល្លារ
✨ការបង្វិលកងសំណាងដើម្បីទទួលបានកាដូជាច្រើនសន្ធឹកសន្ធាប់
តាមឱ្យការដឹងពីក្រុមហ៊ុនបុរី ប៉េង ហួត កម្មវិធីប្រម៉ូសិននេះផ្ដល់ជូនត្រឹមដំណាច់ខែមីនា​នេះតែប៉ុណ្ណោះ ។ ដូច្នេះសូមកុំឱ្យឱកាសដ៏កម្រនេះរំលងផុតឱ្យសោះ ព្រោះនៅសល់តែរយៈពេលប៉ុន្មានថ្ងៃទៀតប៉ុណ្ណោះ និងមិនងាយមានទៀតឡើយ។
ដើម្បីជ្រាបព័ត៌មានកាន់តែច្បាស់ សូម​អញ្ជើញអតិថិជនមកទស្សនាផ្ទះគំរូផ្ទាល់ នៅគម្រោង ហ្រ្គេនស្តា ផ្លាទីនីម (បុរី ប៉េង ហួត បឹងស្នោ) ឬទាក់ទងមកកាន់បុគ្គលិកផ្នែកលក់របស់បុរី ប៉េង ហួត តាមរយៈលេខទូរសព្ទ៖  ០១៦/០១៧ ៥៩៦ ៧៨៩ ឬចូលរួមជាមួយ Telegram Channel https://t.me/boreypenghuoth ៕