Borey Peng Huot has recently unveiled its latest project, The Star Platinum Eco Poly, along with an enticing array of incentives, attracting a significant number of prospective buyers to explore the new model house.
Homebuyers can take advantage of exclusive deals, including
• Immediate access to a condominium unit upon purchasing a house
• Latest series of modern battery cars
• Home decoration vouchers worth up to US$5,000
• Opportunity to participate in a lucky draw with additional prizes
According to Borey Peng Huoth, these exceptional offers are only available until the end of March. With just a few days left, this presents a rare opportunity not to be missed.
For further details, interested parties are encouraged to visit the model house at Grand Star Platinum (Borey Peng Huoth, Boeung Sno) or contact Borey Peng Huoth’s sales staff at 016/017 596 789. Alternatively, they can join the Telegram Channel at https://t.me/boreypenghuoth.