Bentley Systems ប្រកាសរៀបចំកម្មវិធីពានរង្វាន់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថល 2024
អ្នកឈ្នះនឹងត្រូវបានជ្រើសរើស និងប្រកាសជ័យលាភីក្នុងកម្មវិធីពានរង្វាន់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថលនៅវ៉ាងគូវើរ ប្រទេសកាណាដា
ក្រុមហ៊ុន Bentley Systems ដែលជាក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មចុះបញ្ជីភាគហ៊ុនក្នុងផ្សារហ៊ុន Nasdaq: BSY ផ្តោតលើកម្មវិធីសូហ្វវែរវិស្វកម្មហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ បានប្រកាសរៀបចំពានរង្វាន់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឆ្ពោះទៅរកឌីជីថលសម្រាប់ឆ្នាំ 2024 (Going Digital Awards in Infrastructure) ជាពានរង្វាន់ដ៏ធំមួយដែលរៀបចំឡើងដោយមានគណៈវិនិច្ឆ័យឯករាជ្យមកពីជំនាញក្នុងឧស្សាហកម្មសំណង់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ ដើម្បីវិនិច្ឆ័យ និងទទួលស្គាល់ភាពជឿនលឿនផ្នែកឌីជីថលសម្រាប់គម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធដែលបានដាក់ប្រកួត ដោយកាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់នៃការដាក់ពាក្យប្រកួតគឺ ថ្ងៃទី 15 ខែមេសាឆ្នាំ 2024 ខាងមុខនេះ។
អ្នកប្រើប្រាស់កម្មវិធីសូហ្វវែរ Bentley សម្រាប់គម្រោងរបស់គេ គឺមានលក្ខណៈសម្បត្តិគ្រប់គ្រាន់ និងត្រូវបានអញ្ជើញឱ្យចូលរួមក្នុងនៅក្នុងកម្មវិធី Going Digital Awards in Infrastructure ក្នុងឆ្នាំ 2024 នេះ មិនថាគម្រោងស្ថិតក្នុងដំណាក់កាលណានោះទេ – ដូចជាមុនការសាងសង់ ឬក្នុងដំណាក់កាលរៀបចំគំនិតសិក្សា ឬរចនាប្លង់ ដំណាក់កាលសាងសង់ ឬប្រតិបត្តិការ សុទ្ធតែអាចដាក់ពាក្យចូលរួមប្រកួតបាន។ សម្រាប់ប្រភេទពានរង្វាន់នីមួយៗ នឹងត្រូវបានជម្រុះអ្នកជាប់ចុងក្រោយចំនួនបី ដើម្បីទៅប្រកួតផ្តាច់ព្រាត់យកឈ្នះក្នុងកម្មវិធីដែលនឹងរៀបចំនៅទីក្រុង Vancouver ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ The Year in nfrastructure និង Going Digital Awards 2024 ខាងមុខនេះ និងត្រូវបានទទួលយ៉ាងស្វាគមន៍យ៉ាងកក់ក្តៅក្នុងនាមជាភ្ញៀវកិត្តិយស់របស់ Bentley Systems ផងដែរ។ បេក្ខជនដែលជាប់ជម្រុះចុងក្រោយនឹងបង្ហាញគម្រោងរបស់ពួកគេនៅចំពោះមុខចៅក្រម (គណៈកម្មការវាយតម្លៃ) ដែលសុទ្ធសឹងជាអ្នកដឹកនាំក្នុងឧស្សាហកម្មសំណង់ និងសមាជិកនៃប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ។
ប្រភេទពានរង្វាន់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឆ្ពោះទៅរកឌីជីថលសម្រាប់ឆ្នាំ 2024 រួមមាន ៖
• សំណង់
• សហគ្រាសវិស្វកម្ម
• ទីក្រុង បូរី និងសំណង់គាំទ្រ
• រោងចក្រថាមពល និងប្រតិបត្តិការ
• ផ្លូវដែក និងការដឹកជញ្ជូនផ្ទេរ
• ការវិភាគគំរូសណ្ឋានដី
• ការវាស់ស្ទង់ និងត្រួតពិនិត្យ
• ការបញ្ជូន និងការចែកចាយថាមពល
• ទឹក និងទឹកសំណល់
គម្រោងទាំងនេះ នឹងត្រូវបានវាយតម្លៃពីភាពជឿនលឿនរបស់ខ្លួនប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងផលប៉ះពាល់ដែលអាចវាស់វែងបានក្នុងការគ្រប់គ្រងគម្រោង ដោយដំណើរការកម្មវិធីសូហ្វវែរហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរបស់ក្រុមហ៊ុន Bentley រួមទាំងម៉ាស៊ីន Bentley Infrastructure Cloud និងប្រព័ន្ធ Bentley’s iTwin Platform សម្រាប់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធឌីជីថលភ្លោះ។ គម្រោងក៏អាចត្រូវបានទទួលស្គាល់ផងដែរសម្រាប់ភាពជឿនលឿនដែលផ្តោតលើគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ប្រកបដោយចីរភាពទាក់ទងនឹងបញ្ហាអាកាសធាតុ ការផ្លាស់ប្តូរថាមពល និងប្រសិទ្ធភាព ដែលជាវដ្តជីវិតនៃធនធានទឹក និងដី ដែលផ្តល់ឱ្យសហគមន៍រស់នៅប្រកប់ដោយផាសុកភាព។
បន្ថែមពីលើពានរង្វាន់ដែលត្រូវបានជ្រើសរើស ស្ថាបនិករបស់ Bentley នឹងផ្តល់កិត្តិយសដល់គម្រោងដែលបានជ្រើសរើសតំណាងឱ្យអង្គភាព ឬក្រុមហ៊ុន ដែលកិច្ចការរបស់ពួកគេបានរួមចំណែកយ៉ាងពេញទំហឹងចំពោះការរីកចម្រើនផ្នែកហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និង/ឬគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍បរិស្ថាន និងសង្គម។
រាល់គម្រោងដែលត្រូវបានជ្រើសរើសសម្រាប់ពានរង្វាន់ នឹងទទួលបានការទទួលស្គាល់ទូទាំងសហគមន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធជាសាកល តាមរយៈកម្មវិធី Going Digital Awards in Infrastructure ឆ្នាំ 2024 អ្នកចូលរួមនឹងទទួលបាន៖
• ការកត់ត្រាឈ្មោះគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរបស់គេនៅក្នុងសៀវភៅ Infrastructure Yearbook របស់ក្រុមហ៊ុន Bentley ដែលត្រូវបានបោះពុម្ពផ្សាយ និងចែកចាយ ព្រមទាំងមានជាទម្រង់ឌីជីថលក្នុងប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយរបស់រដ្ឋាភិបាល និងអ្នកមានឥទ្ធិពលក្នុងឧស្សាហកម្មជុំវិញពិភពលោកផងដែរ
• លើកកម្ពស់ការប្រកួតប្រជែងរបស់ពួកគេដោយបង្ហាញដល់អតិថិជនរបស់ខ្លួននូវសក្តានុពល និងគុណតម្លៃបន្ថែមទៅក្នុងគម្រោងតាមរយៈការច្នៃប្រឌិតបែបឌីជីថលរបស់ពួកគេ
• ទទួលបានការគ្របដណ្តប់ពីប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសកល និងការគាំទ្រពីក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្ម Bentley នៅក្នុងទីផ្សារ និងការផ្សព្វផ្សាយគម្រោងរៀងៗខ្លួនទៅកាន់ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយធំជំវិញសាកលលោក។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីកម្មវិធី Going Digital Awards in Infrastructure ឆ្នាំ 2024 ឬដើម្បីទទួលបានការជ្រើសរើសគម្រោង សូមចូលទៅកាន់គេហទំព័រ Going Digital Awards in Infrastructure
អ្នកឈ្នះរង្វាន់ 2023 Going Digital Awards in Infrastructure អបអរសមិទ្ធផលរបស់ពួកគេ។ ការតែងតាំងត្រូវបានបើកសម្រាប់ពានរង្វាន់ឆ្នាំ 2024។ រូបថតរបស់ Bentley Systems។